Super leuk dat je mijn e-book ‘Grenzeloos lekker uit eten’ hebt aangevraagd. Check snel je mailbox want er is een e-mail met daarin de downloadlink naar je onderweg. Check ook je spam mocht je niets in je mailbox kunnen vinden.
In het e-book vind je 5 uitgebreide restaurant reviews met lekker veel beeld, per restaurant de hoogtepunten voor je opgesomd én ik heb het aangevuld met allerlei leuke eet- en eetcultuurweetjes.
Maar wacht eens even…
Weet jij eigenlijk nu al dat dit naar meer smaakt?
Ga dan – nu tijdelijk extra voordelig – met me mee op de XL wereldreis binnen de stadsgrenzen van Amsterdam en ontdek niet 5 maar 26 restaurants.
Bestel NU de online restaurantgids ‘OP WERELDREIS IN AMSTERDAM’ en GA VOOR XL genietEN
Wat je krijgt:
- Deze digitale gids tipt meer dan 45 restaurants
- Laat je proeven van minstens 26 verschillende eetculturen.
- Inclusief 26 uitgebreide restaurant reviews, meer dan 20 extra restauranttips, 70+ hoogtepunten en wel 150 foto’s.
- Met uitleg over bepaalde gerechten of keukens en andere handige informatie.
- Toegang tot een community vol met gelijkgestemde eetontdekkingsreizigers (in wording en alleen voor wie wil, voel je niet verplicht)
- Een enorme bron grenzeloos lekkere inspiratie altijd binnen handbereik
Wil je je culinaire avontuur naar het volgende niveau tillen? Koop nu de restaurantgids ‘Op wereldreis in Amsterdam’. Want nu kan dat nog voor de ‘early bird’ prijs van € 9,95 in plaats van € 14,95.
